Zbiornik retencyjny dla studzienek o średnicy 80 cm
"Odkryj rewolucyjne rozwiązanie w zakresie oszczędzania wody dzięki nowemu czeskiemu produktowi - elastycznemu workowi do studni! Idealne dla majsterkowiczów i właścicieli domków letniskowych, nasze zbiorniki retencyjne są idealne do wody deszczowej i pitnej. Skorzystaj z ekskluzywnych rabatów i kup swój worek już dziś!". Celý popis >
Wykonujemy układanie i izolację jeziorek po całym obszarze RC
Mniejsze jeziorka kształtujemy do szczegółów, i spawamy ręcznie, średnie i większe spawamy za pomocą automatu Leister, który spawa podwójnym 100% spawem. Większe jeziorka i zbiorniki można zaplanować a aż 1500m2 w jednym dniu za pomocą automatów. Więcej informacji tutaj
Izolacja jeziorka szybko i jakościowo
Do układania i izolacji jeziorka prosimy skontaktować się z nami pod email: dekizol@email.cz lub tel: +420 721 481 038. Izolację zbiorników wykonujemy tylko z jakościowej folii Fatra 805 V 1,5mm z wysoką rozciągliwością plastyczną aż 300%. Jeździmy po całej Republice Czeskiej i naliczamy tylko ułożony metr kwadratowy. Układanie i izolacja jest włącznie folii i geowłókniny. Izolację i układanie w Województwie Morawsko-śląskim od 50m2 wyżej. Pozostałe województwa 100m2 i wyżej. W cenie jest transport, praca i materiał. Do emailu wystarczy wysłać rozmiary i zdjęcia. W przypadku wysokiego zróżnicowania terenu i schodów należy wysłać szczegółowe zdjęcie schodów.
Układanie i izolację wykonujemy za pomocą jakościowego zaawansowanego pistoletu Leister i automatu Leister, który gwarantuje 100% podwójną spoinę .
Zbiornik retencyjny (worek) na deszczówkę
Worek studzienny, znany również jako worek na wodę, worek do przechowywania wody lub worek studzienny, to elastyczny pojemnik używany do przechowywania wody. Worek jest wykonany maszynowo z dnem z materiału PVC i jest certyfikowany do wody deszczowej i wody pitnej wybranej przez klienta. Worki te mogą być bardzo przydatne do różnych zastosowań, w tym do dostarczania wody w obszarach, w których nie ma dostępu do regularnego zaopatrzenia w wodę. Oto kilka zalet korzystania z worków studziennych:
1. Łatwość instalacji: Worki studzienne są zazwyczaj proste w instalacji i nie wymagają skomplikowanych prac budowlanych lub wykopów, jak tradycyjne zbiorniki na wodę mocowane za pomocą rozszerzalnych obręczy.
2. Niski koszt: W porównaniu do twardych plastikowych lub betonowych zbiorników, worki studzienne mogą być bardziej przystępne cenowo, zmniejszając początkowe koszty inwestycji.
3. Elastyczność: Worki studzienne są elastyczne i mogą dostosować się do różnych przestrzeni i konfiguracji, dzięki czemu idealnie nadają się do miejsc o ograniczonej przestrzeni lub niestandardowych wymiarach.
4. Przenośność: Worki studzienne są lekkie i można je łatwo przenosić, co jest przydatne w zastosowaniach tymczasowych lub gdy trzeba przenieść źródło wody w inne miejsce.
5. Ochrona przed wodą.
6. Minimalna konserwacja: Worek studzienny wymaga stosunkowo niewielkiej konserwacji w porównaniu ze zbiornikami stałymi, ponieważ nie ma ryzyka pęknięcia lub nieszczelności połączeń, jak ma to miejsce w przypadku zbiorników stałych.
7. Długa żywotność. Łatwy do czyszczenia.
>
Kolor worka jest zgodny z kolorem folii do wody pitnej
Biały 1,5 mm
Niebieski 1,5 mm
>
>
Procedura wkładania wkładki pompki:
>- Umieszczenie geowłókniny ochronnej 200g/m2 w studni betonowej o dużej chropowatości 300g/m2 .
- Na dno należy wysypać piasek warstwą od 5 do 10 cm (nie jest to konieczne w przypadku gładkiego dna) w miejsce piasku można zamówić worek z ochronną podsypką .
- Włożyć wkładkę do studni, dla lepszego włożenia można wlać wodę do wkładki, maksymalnie do 50l, po ustabilizowaniu wkładki można napełnić wodą do połowy studni.
- Po napełnieniu wkładki do 1/2, może 1/3, włóż obręcz rozporową i dokręć rozpórkę.
- Należy codziennie sprawdzać, czy liner nie został rozciągnięty, w takim przypadku należy poluzować obręcz i ponownie zacisnąć.